Tłumacz przysięgły Bydgoszcz

Tłumacz przysięgły Bydgoszcz to nasza oferta tłumaczeń pisemnych z prawie 40 języków obcych. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasza oferta dopasowana jest do potrzeb klientów poszukujących fachowej jakości translacji. Sukces firmy budowany jest na brakach rzetelności i zaufania, którym jesteśmy obdarzani. Protlumaczenia.pl powstały w 2012 roku. Prawie pięcioletnie doświadczenie pretenduje nas do miana partnerów, którym warto zaufać. W ramach prowadzonych działań realizuje na Państwa rzecz:

Tłumacz przysięgły Bydgoszcz

  • Tłumaczenia przysięgłe – tłumacz przysięgły Bydgoszcz wykonuje przekłady wymagające poświadczenia. Translacjom podlegają wszystkie rodzaje dokumentów. Strony rozliczeniowe oceniane są podług kryterium 1125 znaków ze spacjami dla jednej jednostki rozliczeniowej. Do najczęściej zamawianych tłumaczeń należą: dokumenty samochodowe, świadectwa oraz zaświadczenia. Wśród języków dominują: angielski, niemiecki, francuski oraz rosyjski. W ostatnich latach na popularności zyskuje: holenderski, czeski, szwedzki oraz duński.
  • Tłumaczenia specjalistyczne – tłumacz przysięgły Bydgoszcz jest zaangażowany w wykonawstwo translacji wymagających większego zaangażowania. Mając na myśli tłumaczenia specjalistyczne mówimy przede wszystkim o przekładach technicznych oraz medycznych. W zależności od zapotrzebowania przekłady wykonywane są jako zwykłe lub przysięgłe. Serwisem objętych jest ponad 50 dziedzin wiedzy. Protlumaczenia.pl dokonują również tłumaczeń w kombinacji: język obcy – język obcy. Teksty o najwyższej skali trudności poddawane są konsultacjom z praktykami zawodowymi oraz native speakerami.
  • Tłumaczenia zwykłe – tłumacz przysięgły Bydgoszcz nie stroni od translacji nie wymagających jego autoryzacji. W podanym zakresie dominują lokalizacje stron WWW, ofert marketingowych oraz handlowych, a także pism o charakterze informacyjnym. Tłumaczenia rozliczane są podług 1800 znaków ze spacjami. Dla tłumaczeń o większym rozmiarze stosujemy rabaty oraz obniżki cen. Z uwagi na charakter podana grupa translacji może być poddana procesom tłumaczeniom w sposób całkowicie zdalny. Średni czas realizacji zleceń nie przekracza 24 godzin. Protlumaczenia.pl to kompetentny zespół specjalistów językowych. Wyrazem uznania naszego biura są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów. Serwis online czynny jest przez 7 dni w tygodniu, a stacjonarny od poniedziałku do soboty. Każdego z Państwa zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej przy Magnuszewskiej 8.
Tłumacz przysięgły Bydgoszcz
Tłumacz przysięgły Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *