Rosyjski można kupować taniej

„Rosyjski można kupować taniej” to nasz nowy poradnik, mający na celu przekazanie Państwu informacji służących obniżenie nakładów ponoszonych na przekłady polsko rosyjskie. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych.  Biuro tłumaczeń online powstało w 2012 roku i od samego początku istnienia dostarcza Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Artykuł, który właśnie Państwo czytacie, jest owocem naszych doświadczeń. Mając stały kontakt z translacjami pisemnymi, wiemy co wpływa na ich koszt. Wedle naszych obserwacji do czynników decydujących o cenie przekładów zaliczają się przede wszystkim:

Rosyjski można kupować taniej – poradnik online

  • Prawidłowo wybrane zakresy tłumaczenia – biuro tłumaczeń rosyjskiego zachęca Państwo gorąco do dokładnego przeanalizowania dokumentów powierzanych do tłumaczenia. Bywa, że przekłady zbędnych papierów mogą być jednym z dominujących czynników wpływających na cenę translacji. Dobrym sposobem, na wybrnięcie z tego zadania jest zapytanie Strony oczekującej przekładu o jego zakres. Warto tego rodzaju ustalenia zamieścić na piśmie. Zwłaszcza jeśli sprawy tyczą się ustaleń stricte biznesowych.
  • Ustalenie terminu tłumaczenia z wyprzedzeniem – jak mawia stare przysłowie, „pośpiech to jeden z najgorszych doradców”. Owo powiedzenie doskonale pasuje do kwestii związanych z tłumaczeniami. Zwlekając z przekładem na ostatnią chwilę tracicie Państwo możliwość uzyskania lepszych stawek jednostkowych. Podobnie jak w innych dziedzinach życia, również tłumaczenia regulowane są przez prawa popytu i podaży. Protlumaczenia.pl, nie pobierają dodatkowych opłat za usługi ekspresowe, ale bywają sytuacje, że nie ma innego wyjścia. Mowa tutaj zwłaszcza o translacjach specjalistycznych, zlecanych na „ostatnią chwilę”.
  • Śledzie aktualnych promocji – przekłady pisemne są elementem „gry rynkowej”. Podobnie jak każdy inny produkt, czy też wartość intelektualna organizuje się promocje i udziela rabatów z nimi związanych. Warto śledzić aktualne oferty biur tłumaczeń. Protlumaczenia.pl na przestrzeni roku wielokrotnie obniżają ceny translacji. Jest to doskonała okazją na przygotowanie dokumentów, „które mogą poczekać”. W przypadku naszej firmy, aby uzyskać akces do obniżek cen,  należy uważnie śledzić profil społecznościowy biura lub zapytać o pomoc konsultanta. Zapraszamy do współpracy.  
Rosyjski można kupować taniej - poradnik online
Rosyjski można kupować taniej – poradnik online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *