Wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego

Wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego to nasza oferta w zakresie tłumaczeń polsko rosyjskich oraz rosyjsko polskich. Do kooperacji w zakresie przekładów pisemnych zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Translacje wykonywane przez Internet towarzyszą naszej firmie od samego początku działalności. Jako przedsiębiorstwo powstaliśmy w 2012 roku i od zarania dostarczamy wysokiej jakości tłumaczenia w rozsądnych cenach. Przekłady rosyjskiego nie stanowią tutaj żadnego wyjątku. Wśród wielu metod na dostarczenie nam dokumentów dominują przede wszystkim:

Wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego

  • Wysyłka papierów jako załącznik wiadomości elektronicznej – wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego przyjmuje zlecenia za pomocą maila. Aby uzyskać akces do usług tłumaczy wystarczy sprowadzić dokumenty do postaci cyfrowej i dołączyć do wiadomości elektronicznej kierowanej na nasz adres. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 24 godzin. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, bez wyłączenia sobót oraz niedziel. Większość przekładów wykonywana jest w 24 godziny od momentu złożenia stosownego zapotrzebowania.
  • Osobista wizyta w jednym z naszych oddziałów – wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego posiada swój wymiar materialny. Poza płaszczyzną Internetową posiadamy także swoje oddziały stacjonarne zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Zapraszamy do odwiedzin jednej z naszych siedzib w godzinach jej funkcjonowania. Na każdego z klientów wizytujących nasze progi czeka wyspecjalizowany personel z zakresu obsługi klienta.
  • Dołączenie fotokopii dokumentów do wiadomości typu MMS – wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego jest nowoczesne i dlatego określi koszty przekładów na podstawie otrzymywanych fotokopii. Jeśli nie dysponujecie Państwo skanerem, dobrym rozwiązaniem będzie sporządzenie odpowiednich zdjęć i ich wysyłka za pomocą MMS. W odpowiedzi na otrzymaną wiadomość oddzwonimy do Państwa z informacją na temat sposobu realizacji przekładu.
  • Upload plików na serwer i przesłanie samego odnośnika – wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego pobierze dokumenty ze wskazanego przez Państwa adresu. Takie rozwiązanie jest koniecznością w przypadku tłumaczeń o znacznym rozmiarze i objętości, których nie można przesłać jako załącznik. W ślad za otrzymanym hiperłączem rozpoczniemy procedury mające na celu wykonanie translacji przysięgłych lub zwykłych.
Wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego
Wirtualne biuro tłumaczeń rosyjskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *