Tłumaczenia techniczne dla firm

Tłumaczenia techniczne dla firm to nasza oferta z zakresu przekładów technicznych. Jest ona przeznaczona dla firm oraz instytucji. Zachęcamy do podjęcia kooperacji z biurem tłumaczeń online. Nasza firma została założona w 2012 roku. Od początku jej trwania zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości translacji w rozsądnych cenach. Protlumaczenia.pl tworzą biura stacjonarne zlokalizowane na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Klientów spoza wyżej wymienionych miejscowości zachęcamy do przesyłania zapytań online. Tłumaczenia techniczne, które są realizowane przez nasz team translacyjny cechują się:

Tłumaczenia techniczne dla firm

  • Rozsądną ceną – tłumaczenia techniczne online są konkurencyjne pod względem cenowym. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepsze warunki kosztowe Proponujemy rabaty oraz specjalne obniżki cen. Te same przywileje, niezależnie od partii zlecanego materiału czekają na klientów kooperujących z nami w sposób ciągły.
  • Szybką realizacją – tłumaczenia techniczne dla firm wykonujemy w terminach uzgodnionych z Zamawiającym. Przestrzegamy ustalonych deadlinów. Państwa interesy nie są więc blokowane przez brak oczekiwanych przekładów. Biuro tłumaczeń specjalistycznych to firma, której warto zaufać. Jesteśmy przygotowani do udziału w rozlicznych projektach biznesowych.
  • Obsługą prawie 50 dziedzin wiedzy – tłumaczenia techniczne obejmują wiele branż. W ramach prowadzonych działań uskuteczniamy wykonawstwo z takich dziedzin jak przemysł lekki, ciężki czy też technologie IT. Translacje wykonane przez Protlumaczenia.pl spotykają się z pozytywnym przyjęciem odbiorców. Wyrazem naszych kompetencji są otrzymywane referencje.
  • Korekta native speakera – dla tekstów o szczególnym znaczeniu zapewniamy wsparcie ze strony cudzoziemców. Ich zadaniem jest analiza treści pod względem jej zgodności ze słownictwem z danego obszaru. Protlumaczenia.pl są dostawcą materiałów przeznaczonych do oficjalnych publikacji. Nasze tłumaczenia techniczne dla firm nie wymagają wtórnego nakładu środków.
  • Przekłady w konfiguracji: język obcy – drugi język obcy – Protlumaczenia.pl współpracują z prawie setką filologów. Elastyczność naszego zespołu objawia się w przygotowanie tłumaczeń z języka obcego na drugi język obcy. Zapotrzebowanie na tego typu serwis wykazują firmy o charakterze międzynarodowym. Do najczęściej tłumaczonych dokumentów zaliczają się instrukcje obsługi oraz opisy procesów technologicznych.
Tłumaczenia techniczne dla firm
Tłumaczenia techniczne dla firm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *