Aplikacja językowa Android

Aplikacja językowa Android, wydana przez Protlumaczenia.pl to nasza propozycja dla użytkowników urządzeń mobilnych. Oprogramowanie można pobrać ze sklepu Google Play za darmo. Zapraszamy do skorzystania z naszego narzędzia. Jego zadaniem jest przybliżenie Państwu usług biura tłumaczeń online. Firma powstała w 2012 roku i od początku istnienia dostarcza wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Zatrudniamy blisko 100 fachowców z odpowiednimi uprawnieniami. Serwisem objętych jest prawie 40 języków, tłumaczonych na 120 sposobów. Aplikacja językowa Android charakteryzuje się następującymi cechami.

Aplikacja językowa Android

  • Możliwością skorzystania z formularza wyceny – aplikacja językowa Android posiada wbudowany formularz wyceny. Jego zadaniem jest bezkonfliktowe dostarczenie translacji, celem określenia kosztów realizacji. Biuro tłumaczeń online czynne jest przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Aplikacja językowa Android pozwala na wybranie dowolnego pliku z pamięci urządzenia i dostarczenie go na adres mailowy przedsiębiorstwa. Zapraszamy do przetestowania pierwszej w kraju apki językowej, która zmieni Państwa telefon w kieszonkowe biuro tłumaczeń.
  • Możliwość poznania oferty Protlumaczenia.pl – aplikacja językowa Android wyposażona jest w zakładkę „o nas”. W opisywanym odnośniku można znaleźć informacje o podstawowych typach translacji oferowanych przez Protlumaczenia.pl. Jako firma wykonujemy wszystkie rodzaje przekładów pisemnych. Protlumaczenia.pl przychodzą w sukurs osobom poszukującym tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych. Przekłady mobilne są panaceum na potrzeby osób, mających utrudniony dostęp do typowego stanowiska pracy, wyposażonego w komputer stacjonarny.
  • Możliwość otrzymaniu rabatu na tłumaczenia – aplikacja językowa Android wyposażona jest w system wiadomości typu „push”. Krótkie wiadomości tekstowe, które wyświetlają się bezpośrednio na ekranie urządzeń mobilnych są źródłem informacji o promocjach. Przyznawane w ten sposób kody rabatowe stanowią podstawę do obniżania cen za usługi naszych filologów.
Aplikacja językowa Android
Aplikacja językowa Android

Aplikacja językowa Android to ciekawa alternatywa dla osób poszukujących usług biura tłumaczeń online. Łatwość zlecania tłumaczeń stanowi podstawę do uznania oprogramowania za przydatne. Naszą propozycję dedykujemy przede wszystkim przedstawicielom Polonii oraz osobom pracującym w delegacji. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby zasłużyć na miano przyjaznego biura tłumaczeń. Aplikacja dostępna jest w tym miejscu.