Protlumaczenia.pl – biuro tłumaczeń online

Protlumaczenia.pl to biuro tłumaczeń powstałe w Grudziądzu w 2012 roku. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych z całej Polski. Naszym serwisem objęte jest prawie 40 języków, przekładnych na 80 sposobów. Posiadamy swoje oddziały zlokalizowane na terenie Bydgoszczy oraz Świecia. W sposób stacjonarny jesteśmy do Państwa usług od poniedziałku do soboty. Poza wyznaczonymi godzinami otwarcia proponujemy Państwu sposobność do zlecania tłumaczeń online. Protlumaczenia.pl na zlecenie swoich klientów przygotują tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz specjalistyczne. Do podstawowych zalet proponowanych rozwiązań należą przede wszystkim:

Protlumaczenia.pl  – biuro tłumaczeń online

  • Konkurencyjne ceny – Protlumaczenia.pl dostarczają Państwu wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Przy większej ilości stron rozliczeniowych naszym klientom zapewniamy rabaty. Nasze biuro tłumaczeń online jest firmą konkurencyjną pod względem kosztowym. Wszelkie tłumaczenia zwykłe rozliczane są nadto w odniesieniu do 1800 znaków ze spacjami.
  • Szybkie terminy realizacji – Protlumaczenia.pl szanują Państwa czas. Dokładamy wszelkich starań, aby przekłady były zrealizowane zgodnie z zamówieniem. Dokumenty o charakterze standardowym wykonywane są w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania.
  • Darmowe wyceny – Protlumaczenia.pl stosują reguły darmowych wycen dokumentów. Określenie kosztów wykonania translacji nie obliguje do skorzystania z usług firmy. Wszelkie szacunki podlegają negocjacjom. Nasi doradcy w swoich staraniach posiłkują się oprogramowaniem do rozpoznawania a tekstu. Standard OCR zapewnia nieomylność w prowadzonych działaniach.
  • Polityka bezpieczeństwa informacji – Protlumaczenia.pl mają wdrożone reguły zachowania zasad poufności. Wszelkie informacje na linii klient – przedsiębiorstwo językowe są objęte tajemnicą. Już samo połączenie z naszą witryną WWW jest strzeżone przez protokół „https:\\”.
  • Sprawdzona kadra Wykonawców – Protlumaczenia.pl posiadają w swoim teamie osoby o ugruntowanej wiedzy i doświadczeniu. Każdy z naszych tłumaczy przeszedł przez wnikliwe sito rekrutacji. Oprócz filologów kooperujemy z praktykami zawodowymi, którzy udzielają nam stosownych rad i konsultują słownictwo zawarte w przekładach specjalistycznych.
  • Miła obsługa – Protlumaczenia.pl są znane z dbałości o obsługę klienta. Nasze biuro tłumaczeń online za pomocą pracowników administracyjnych udziela Państwu rad i służy wsparciem. Wyrazem kompetencji Proltumaczenia.pl są otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów.
Protlumaczenia.pl - biuro tłumaczeń online
Protlumaczenia.pl – biuro tłumaczeń online

Więcej informacji o naszej firmie można znaleźć tutaj.