Tłumaczenia prawnicze rosyjskiego

Tłumaczenia prawnicze rosyjskiego to nasza oferta przekładów z zakresu tekstów pisanych językiem prawniczym. Do kooperacji w podanym zakresie wszystkie grupy klientów. Nasze biuro tłumaczeń rosyjskiego powstało w 2012 i od zarania dostarcza Państwu wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Tłumaczenia polsko rosyjskie wykonywane są w konfiguracji przysięgłej lub zwykłej. Oddziały Protlumaczenia.pl mieszczą się  w Bydgoszczy, Świeciu oraz Grudziądzu. Klientów spoza regionu zapraszamy do korzystania z platformy online. Tłumaczenia prawnicze rosyjskiego obejmują następujące rodzaje dokumentów:

  • umowy polsko rosyjskie,
  • umowy rosyjskie polskie,
  • dokumenty założycielskie spółek polskich (KRS) i zagranicznych,
  • pełnomocnictwa,
  • dokumenty procesowe.

Tłumaczenia prawnicze rosyjskiego

Trzon zespołu Protlumaczenia.pl stanowią wykwalifikowani specjaliści językowi z wieloletnim doświadczeniem. Osoby dokonujące przekładów prawniczych z zakresu języka rosyjskiego posiadają doświadczenie niezbędne w realizacji najbardziej wymagających tekstów. Tłumaczenia zwykłe rozliczane są nadto w odniesieniu do 1800 znaków ze spacjami. Głównymi odbiorcami usług tłumaczy rosyjskiego w omawianym zakresie są przede wszystkim:

  • Przedsiębiorstwa – tłumaczenia prawnicze rosyjskiego działają w służbie biznesowi. Ich naczelnym zadaniem jest dostarczanie informacji o treści dokumentów objętych zakresem realizacji. Zamówień tego rodzaju przekładów dokonuje się przy okazji nawiązania nowych kontaktów handlowych lub podpisania kontraktu z partnerem z zagranicy. Odrębną sferą zastosowania translacji jest również i kompletowanie na potrzeby udziału w postępowaniach przetargowych.
  • Klienci indywidualni – tłumaczenia prawnicze rosyjskiego przychodzą w sukurs klientom indywidualnym. Trudno wyróżnić  translacje, na które istnieje wzmożone zapotrzebowanie. Państwa bieżące potrzeby językowe reguluje zazwyczaj codzienność. Przekłady prawnicze rosyjskiego zamawiane są na potrzeby uczestnictwa w rozprawach sądowych, dla firm ubezpieczeniowych oraz z innych pobudek, które trudno przewidzieć.
  • Kancelarie prawna – tłumaczenia prawnicze rosyjskiego są również okazją do nabycia fachowych translacji dla osób zawodowo zajmujących się prawem. Dla przypomnienia, kancelaria prawna (łac. cancellaria) jest miejscem, gdzie każdego dnia osoby z wykształceniem prawniczym świadczą usługi doradcze w zakresie Państwa praw i obowiązków prawnych oraz bronią interesów swoich klientów przed sądami i innymi instytucjami. Potrzeby tłumaczeniowe tego kręgu nabywców są ściśle uzależnione od indywidualnych przypadków.
Tłumaczenia prawnicze rosyjskiego
Tłumaczenia prawnicze rosyjskiego