Tłumacz rosyjskiego

Tłumacz rosyjskiego to nasza oferta przekładów z zakresu języka rosyjskiego. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych z całej Polski. Nasze biura mieszczą się na terenie: Świecia, Grudziądza oraz Bydgoszczy. Klientów spoza regionu zapraszamy do zlecania tłumaczeń online. Usługa pod nazwą tłumacz rosyjskiego jest obecna w ofercie Protlumaczenia.pl od początku istnienia firmy. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 2012 roku. Naczelną ideą działalności biura tłumaczeń online jest:

Dostarczanie wysokiej jakość translacji ( w tym z zakresu języka rosyjskiego) w rozsądnych cenach.

Tłumaczenia polsko rosyjskie posiadają w swoim zanadrzu szereg wartości dodanych, które sprawiają, że usługa znajduje szeroki krąg odbiorców. Do głównych zalet należą niewątpliwie:

Tłumacz rosyjskiego

  1. Darmowe wyceny – tłumacz rosyjskiego wspierany jest przez pracowników do spraw obsługi klienta. Ich głównym zadaniem jest określanie kosztów realizacji przekładu dla poszczególnych tekstów. Pracownicy administracyjni dokładają wszelkich starań, aby przeprowadzane wyceny odzwierciedlały rzeczywistość. Każde tłumaczenie poddawane jest analizie przygotowanej z użyciem oprogramowania typu OCR.
  2. Profesjonalna kadra specjalistów – tłumacz rosyjskiego stanowi integralną część naszego zespołu filologicznego. W gronie osób kooperujących z Protlumaczenia.pl znajdują się wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Większość dokumentów nie wymagających uwierzytelnienia sporządzana jest przez native speakerów. Wysoka jakość przekładów gwarantują otrzymywane referencje oraz pozytywne komentarze Internautów.
  3. Szybkie terminy realizacji – tłumacz rosyjskiego wykonuje wszystkie zlecenia w terminach uzgodnionych z Zamawiającym. Dokładamy wszelkich starań, aby nie dochodziły do opóźnień na linii klient biuro – tłumaczeń. Szanujemy Państwa czas, stąd większość zleceń wykonywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania.
  4. Rabaty oraz obniżki cen – tłumacz rosyjskiego za pośrednictwem naszego biura tłumaczeń udziela Państwu rabatów oraz obniżek cen. Na bonifikaty mogą liczyć osoby zamawiające jednorazowo większą partę materiału. Ceny w naszym biurze tłumaczeń rozpoczynają się od 22 PLN brutto za 1 stronę tekstu o objętości 1800 znaków ze spacjami.
  5. Nienaganność edycyjna – tłumacz rosyjskiego jest wspierany przez naszych grafików. Podejmując się tłumaczenia tekstów, zważamy na ich edycję. Dzięki powyższemu, przekłady nie wymagają wtórnych nakładów sił.
Tłumacz rosyjskiego - biuro tłumaczeń
Tłumacz rosyjskiego – biuro tłumaczeń

Zobacz szczegółową ofertę: